Agnieszka Przeworek-Rataj

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Przeworek-Rataj działa w Pile od 2017 roku.

Wierzymy w to, że nowoczesna kancelaria to taka, która specjalizuje się w określonych dziedzinach i dzięki temu pomaga swoim klientom w znalezieniu optymalnych rozwiązań.
Główny przedmiot specjalizacji kancelarii stanowi prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy i prawo gospodarcze.

W kancelarii radcy prawnego Agnieszki Przeworek-Rataj zajmujemy się prawem rodzinnym, reprezentujemy naszych klientów przed sądami w sprawach dotyczących rozwodu, separacji, opieki nad dziećmi, a także w sprawach związanymi z alimentami.

Specjalizujemy się także w sprawach gospodarczych pomagając naszym klientom osiągać założone cele i bronić swoich interesów. Wielu klientów kancelarii stanowią firmy zajmujące się transportem, ze szczególnym uwzględnieniem transportu międzynarodowego.

Duży obszar naszych zainteresowań to także działania windykacyjne, staramy się skutecznie pomagać naszym klientom w odzyskiwaniu przysługujących im należności.

Wielu klientów powierza nam także swoje sprawy, które regulowane są przez kodeks pracy, reprezentujemy przed sądem pracy zarówno pracowników jak i pracodawców.

Chętnie pomagamy naszym klientom w sprawach związanych z ochroną dóbr osobistych. Pomagamy naszym klientom zrekompensować naruszenie ich dóbr osobistych, a czasami bronimy ich przed takim zarzutem.

Zdajemy sobie sprawę, że codzienna praca prawnika to także sprawy spadkowe, konflikty związane z podziałem majątku, wątpliwości co do współwłasności – w takich sprawach również z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów.

Główna siedziba kancelarii znajduje się w Pile, ale obsługujemy klientów z całej Wielkopolski, ze szczególnym uwzględnieniem Trzcianki, Chodzieży, Złotowa i Poznania. W przypadku spraw gospodarczych podejmujemy się współpracy z podmiotami zlokalizowanymi na terenie całego kraju.

Aby określić szczegółowo zasady współpracy zachęcamy do kontaktu.