Agnieszka Przeworek-Rataj

Nasi klienci mówią...

Korzystaliśmy z usług kancelarii w dwóch sprawach . Kolizji drogowej i sporu z sąsiadami. Obie sprawy zgodnie z prawem zostały rozpatrzone na naszą korzyść. Polecam kancelarie podchodzą do spraw zgodnie z literą prawa i koszty za usługę nie są wygórowane.

Naprawdę szczerze polecamy.

Kasia i Sebastian

Skutecznie, zdecydowanie, rzetelnie. Polecam oddanie spraw w ręce Pani Mecenas.

Piotr

Fachowa pomoc pod każdym względem. 👍

Agnieszka

Sprawa załatwiona szybko sprawnie. Bardzo miłe podejście do klienta. Gorąco polecam.

Paweł

Bardzo dobry kontakt, pełny profesjonalizm w podejściu do sprawy.

Polecam, polecam, polecam.

Teresa

Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszką Przeworek, radca prawny godny polecenia, wszystko wytłumaczy i pomoże w różnych dziedzinach prawa,  zachęcam jak najbardziej do współpracy

Marta

Polecam każdemu Kancelarię Pani Agnieszki Przeworek-Rataj. Zawsze można liczyć na  profesjonalna pomoc prawną.

Mateusz

Szczerze polecam usługi Pani Agnieszki Przeworek. Rzetelna, uprzejma, a przede wszystkim, co najważniejsze skuteczna.

Aleksandra

Jestem zachwycona nie tylko profesjonalną obsługą, ale przede wszystkim życzliwym podejściem i efektywną reprezentacją przed sądem. Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy Pani Mecenas Agnieszki Przeworek-Rataj. Dziękuję bardzo za pomoc w sprawie.

Krystyna

Serdecznie polecam kancelarię Pani Agnieszki Przeworek. Jest szybka w działaniu, bardzo merytoryczna z indywidualnym podejściem do klienta i sumienna. W mojej sprawie zadziałała bardzo szybko, nie spodziewałam się tego. Miałam już wcześnie do czynienia z prawnikami i wiem, że trzeba ponaglać niektórych, żeby wywiązywali się ze swoich zobowiązań. Tak nie było w przypadku Pani Agnieszki, a wręcz przeciwnie, to Ona mnie raz ponagliła. Jeszcze raz polecam.

Elżbieta

Z Panią Agnieszką miałam kontakt przy rozwodzie , jest to osoba bardzo rzetelna i merytoryczna a przede wszystkim konkretna. Przy  pomocy Pani Mecenas wszelkie moje wnioski w piśmie procesowym zostały rozpatrzone pozytywnie, a rozwód przebiegł w spokojnej atmosferze.

Marta

Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Pani Agnieszki. Profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem, szybkie załatwienie sprawy- to tylko niektóre z atutów. Mimo odległości, nie było problemu, żeby zająć się moją sprawą. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentną i życzliwa osobą.

Czlowiek czuje, że nie jest sam z problemem. Ze strony Pani Agnieszki jest duże wsparcie. Jeżeli coś wykracza poza zakres Jej obowiązków, wiedzy, potrafi nakierować gdzie należy się z problemem zgłosić.

Jestem naprawdę bardzo zadowolona i POLECAM tym, którzy jeszcze nie mogą zdecydować się na kancelarię a zmagają się z różnymi problemami prawnymi.

Małgorzata