Agnieszka Przeworek-Rataj

O mnie

Radca Prawny Agnieszka Przeworek-Rataj ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy (numer uprawnień-1434). Agnieszka Przeworek-Rataj ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studia magisterskie na kierunku socjologia również na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Radca Prawny Agnieszka Przeworek Rataj prowadzi własną kancelarię radcowską w Pile od 2017 roku, wcześniej zdobywała doświadczenie pracując w działach prawnych prywatnych przedsiębiorstw, a także w kancelariach radców prawnych i adwokatów.

W 2019 roku Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Przeworek-Rataj brała udział w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii biznes, w którym dzięki głosom czytelników zwyciężyła. Jako podstawę nominacji wskazano zaangażowanie radcy prawnego w sprawy powierzone przez klientów, a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Radca prawny Agnieszka Przeworek-Rataj jest wykładowcą Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Agnieszka Przeworek-Rataj na łamach miesięcznika Tętno Regionu udziela również porad prawnych czytelnikom gazety.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszki Przeworek-Rataj chętnie angażuje się w różne inicjatywy pro publico bono, mające na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji ekonomicznej i bytowej.